Jdi na obsah Jdi na menu

Letoviska

Příspěvky

Potos

8. 6. 2011

Potos je velmi oblíbené letovisko, které se nachází na jihu ostrova Thassos. Jedná se o rušné přístavní letovisko a zároveň je Potos jedno z největších měst na ostrově. V letovisku Potos se nacházejí hned tři pláže, které leží kousek od města. Největší pláž je pokryta hrubším pískem a kamínky. Je dlouhá několik kilometrů. Další dvě pláže jsou menší a poskytují dostatek místa pro všechny turisty.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Letoviska

Prinos/Skala Sotiros

8. 6. 2011

Skala Sotiros je letovisko, které se nachází na západním pobřeží ostrova Thassos přibližně dvacet kilometrů od hlavního města ostrova. Je to klidné letovisko, které obklopuje kopcovitá krajina se spoustou vzrostlých strojů a zeleně. Pláž ve Skala Sotiros je tvořena jemným pískem a krásně čistou vodou a mělčinami, které jistě ocení rodiny s malými dětmi. Nebývá zde ani mnoho lidí, takže je pláž ideálním klidným místem k lenošení a relaxaci.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Letoviska

Skala Rachoni/Skala

8. 6. 2011

Letovisko Skala Rachoni se nachází na ostrově Thassos a je stále více populární. Skala Rachoni je klidné letovisko, které je jako stvořené pro strávení klidné a příjemné dovolené. Pláž u Skala Rachoni je oblíbeným místem mnoha většiny turistů. Je dlouhá a pokrytá pískem. Moře je čisté a průzračné. Pláž má pozvolný sestup do moře, tudíž je koupání vhodné i pro malé děti, nebo nepříliš zdatné plavce.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Letoviska

Pefkari

8. 6. 2011

Pefkari je příjemné a klidné letovisko, které leží na jihozápadním pobřeží ostrova Thassos. Pekari patří k nejmenším vesničkám na ostrově. Letovisko je velmi oblíbené a to hlavně díky klidu, který zde vládne. Pláž v Pefkari je tvořena pískem s oblázky a s kamínky. Na pláži si můžete vypůjčit lehátka a slunečníky. Pláž má mělčiny, díky nimž je koupání vhodné i pro malé děti. Je zde také mnoho možností pro různé sportovní a vodní aktivity.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Letoviska

Limenaria

8. 6. 2011

Limenaria patří mezi nejoblíbenější letoviska na ostrově Thassos. Je vzdálená přibližně 40 kilometrů od hlavního města. Limenaria leží na jihozápadním pobřeží ostrova a je to jeho druhé největší město. Je zde mnoho obchůdků, restaurací a ubytovacích zařízení. V letovisku je hned několik pláží, které nabízejí příjemné koupání v mělkých a průzračně čistých vodách. Koupání je zde vhodné i pro malé děti. Okolní krajina je kopcovitá se spoustou zeleně.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Letoviska

Thassos

8. 6. 2011

Thassos se řadí mezi oblíbená letoviska stejnojmenného ostrova. Thassos je typické řecké přímořské a přístavní letovisko. K vidění je zde starý i nový přístav. Ve městě je mnoho obchůdků, barů a kaváren. Ve městě se nachází krásná písečná městská pláž, která přímo vybízí k odpočinku a relaxaci. Ve městě vládne celkem rušný noční život. Je zde mnoho diskoték, barů a nočních klubů. V okolí města je nádherná krajina a příroda.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Letoviska